В останню неділю травня в Україні відзначають професійне свято працівників, пов’язаних з хімічною промисловістю. Для Южного свято, хоч і не офіційно, але має статус загальноміського. Свого часу саме працівнкии Одеського припортового заводу стали одними з перших мешканців міста, будували його та розвивали. 26 травня, на підприємстві пройшла урочиста церемонія нагородження.

У конференц-залі підприємства керівництво та профспілковий комітет АТ «ОПЗ», гості заводу – очільник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління Южненської міської ради Людмила Паскаль, Голова федерації профспілок Одеської області В`ячеслав Буратинський, представник Державної прикордонної служби України Вадим Василець привітали заводчан з прийдешнім професійним святом працівників хімічної промисловості України та вручили нагороди, грамоти та подяки різного ґатунку. Усього було нагороджено більш, ніж 100 представників трудового колективу, – передає пресслужба АТ “ОПЗ”.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість інтересам підприємства, значний особистий внесок у розвиток підприємства та в ознаменування Дня Хіміка працівники заводу були нагороджені:
– Почесними Грамотами Центральної Ради профспілки;
– Почесними Грамотами Федерації профспілок України;
– Подяками Центральної Ради профспілки;
– Почесними Грамотами Федерації профспілок Одеської області;
– Почесними Грамотами обласної Ради галузевої профспілки;
– Почесними Грамотами Южненської міської ради;
– Почесними Грамотами АТ «ОПЗ» та грошовими преміями;
– Почесними Грамотами Голови Одеської районної військової адміністрації;
– Почесними знаками заводу «За заслуги перед заводом» та «За трудову звитягу».

Вітаючи працівників, т.в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський, голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход та гості підприємства подякували всьому трудовому колективу та кожному співробітнику заводу за сумлінну та відповідальну працю в складних умовах воєнного стану та побажали миру, стабільності, міцного здоров’я, успіхів та сімейного благополуччя.

Фото: пресслужба АТ “ОПЗ”.