У Палаці культури «Дружба» свій сольний концерт представив учень Южненської школи мистецтв Амір ДЖАНДАЛ.

Хлопець навчається грі на саксофоні вже 6 років. Крім цього, два роки тому він почав займатись і грі на фортепіано. Сам юний музикант ділиться: інструмент йому подобався давно, тож вирішив засвоїти і його.

До викладача Романа ВАСИЛЕНКА Амір вперше прийшов разом із мамою Наталею. Саме вона запропонувала композицію «Безсонні ночі», яка пізніше стала для музиканта переможною у безлічі конкурсів. Тож і на самому концерті цю композицію Амір присвятив матері.

«Мама дуже хотіла, щоб я її грав, «Безсонні ночі». Я її граю вже два роки. Вона дуже складна, але водночас дуже гарна, мені дуже подобається. Загалом, мені класичні композиції подобаються більше за сучасні»,— розповідає Амір ДЖАНДАЛ.

Як розповідає Роман ВАСИЛЕНКО, сама думка про сольний концерт закладається ще на самому початку навчання юного музиканта. Попри це, не кожен може зібрати достатню кількість репертуару. Композиції для Аміра разом з викладачем готували такі, які б подобались самому саксофоністу. А вже накопичення достатньої кількості музичних творів підказує музикантам, що юний артист готовий показати себе на власному сольному концерті.

«Для духовика важко витримувати такий годинний концерт. Це повʼязано із тим, що вони поки діти і ще не окріпший апарат, як у вже дорослих музикантів. Але фішка нашого концерту в тому, що Амір ще грає на фортепіано. Він займається у Надії Романівни, це також було його бажання було, навчитись грати на фортепіано, тому він це також втілює в життя. Я рахую, це прикрасило наш концерт, ми змогли послухати не лише саксофон і Амір зміг показати себе різностороннім музикантом»,— каже Роман ВАСИЛЕНКО.

Також під час концерту Амір ДЖАНДАЛ грав композиції у дуеті, разом із своїм другом. А останні два музичні твори Амір виконав разом із ансамблем. Такий оркестр – спільний проєкт Романа та Тетяни ВАСИЛЕНКІВ. У ньому грають скрипалі (викладачка – Тетяна ВАСИЛЕНКО), духовики (викладач – Роман ВАСИЛЕНКО), акомпанує на фортепіано – Надія САФРОНОВА. Ансамбль вже показував себе із концертом «Фортеці України».