фото “Думська”

Департамент морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку Одеської обласної державної (військової) адміністрації готує конкурс для зміни перевізника на міжміському маршруті №68 “Одеса-Южне”.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса повідомив директор департаменту Олександр Гайдук, повідомляє видання “Інтент”.

За словами Гайдука, до департаменту регулярно поступають скарги на обслуговування цього маршруту, зокрема, на малу кількість автобусів, через що пасажирам доводиться відчувати дискомфорт під час поїздки.

Цей маршрут зараз обслуговує Публічне акціонерне товариство “Північтранс”. 

“Наразі діє розпорядження Одеської військової адміністрації, за яким організацією приміських перевезень у тому числі й Одеса-Южне займається Одеська районна військова адміністрація. Ми готуємо конкурс зараз для визначення перевізника й усі ці скарги при цьому будуть враховані”, – наголосив Олександр Гайдук.

Він також зазначив, що минулого тижня ОВА розірвала угоду з перевізником, який обслуговував маршрут №540 Хлібодарське — Одеса.  Угоду розірвали за недотримання перевізником умов договору – він не забезпечив достатньої кількості автобусів на маршруті та їхню готовність до таких перевезень.

Зазначимо, що маршрутка №68 – постійне джерело негативу для тих, хто змушений нею користуватися. У соцмережах постійно з’являються відгуки про сервіс.

“68-а маршрутка – це такий вид транспорту, після поїздки в якому завжди хочеться повернутися… як мінімум з битою”, – і це ще найприємніший відгук.

Нагадаємо, у вересні поблизу Южного сталася дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутки №68. Транспорт з’їхав з дороги у соняшникове поле та врізався у стовп електропередач