Для ремонту дороги в селі Кошари знайшли інший варіант. Южненській громаді з цим допоможе ДП «МТП «Південний».

Про це у своєму відеозверненні на студії ТБ «МИГ» повідомив Южненський міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ.

Нагадаємо, тендер на 58 мільйонів, на ремонт дороги у Кошарах в напрямку села Любопіль було скасовано через зависоку вартість та сумнівну доцільність таких витрат під час війни. Це питання було порушено під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при ОВА.

«Є багато запитів про дорогу в Кошарах. Там проблеми були і з автобусами, бо не могли ходити, і транспорт практично не міг проїжджати по цій дорозі. На рівні Одеської області були заборонені такі масштабні ремонти доріг і виділення коштів з місцевого бюджету. Питання стоїть про те, що першочергово кошти мають йти на Збройні сили України»,— зазначив Володимир НОВАЦЬКИЙ.

Дорогу по вулиці Центральна капітально не відремонтують, як планувалося. Попри це, транспорту стане легше проїжджати. Міський голова розповів, звернувшись до ДП «МТП «Південний» знайшли рішення: підприємство надало техніку, аби засипати ями, а разом із міськрадою знайшли для цього матеріали. Роботи наразі не завершені, вони продовжуватимуться і цього тижня.

Таке рішення стало проміжним результатом, аби по дорозі міг їздити транспорт. Міський голова написав листа до ОВА, аби дозвіл на ремонт таки дали. Наразі у міськраді чекають відповіді з обласної адміністрації.