Керівництво Одеської військової адміністрації зробило зауваження меру Южного Володимиру НОВАЦЬКОМУ про надмірні витрати на ремонти під час війни.

Так, під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при ОВА було порушено питання доцільності проведення тендеру на 58 мільйонів гривень, замовником якого виступило управління капітального будівництва Южненської міськради.

Йдеться про тендер на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття дороги по вулиці Центральній у селі Кошари в напрямку села Любопіль. Роботи планувалося розпочати наступного року, а завершити до 31 серпня 2024.

Присутній на засіданні очільник Южненської громади Володимир НОВАЦЬКИЙ запевнив, що ніяких витрат не буде.

“Це не ремонт, це практично будівництво нової дороги. Тендер розірваний, а кошти на дороги не передбачені” , – відповів він на питання заступника голови ОВА Сергія КРОПИВИ про доцільність робіт.

Але згідно з інформацією на сайті держзакупівель prozorro, на сьогоднішній день тендер не розірваний, а навпаки визначений переможець – Товариство з обмеженою відповідальністю “ЮГ СТРОЙ КОМПАНІ “

До того ж, це була єдина компанія, яка взяла участь у конкурсі. Більш того, на сесії міської ради 26 жовтня на ці роботи було виділено 10 мільйонів гривень.

Зазначимо, що засідання в ОВА відбулося 13 грудня, а наступного дня було засідання сесії Южненської міськради, де міський голова не підіймав ні питання про розірвання договору, ні перерозподіл вже виділених коштів.