Мешканці Южненської громади знову зібрались на Еспланаді памʼяті, аби вшанувати памʼять загиблих за Україну Героїв.

Волонтери штабу «Незламні» встановили світлину полеглого військовослужбовця Віталія Вікторовича ГОРБАЧЬОВА.

Віталій Вікторович ГОРБАЧЬОВ був помічником начальника відділення об’єднаної вогневої підтримки в/ч А4689, капітаном Збройних Сил України. Мав позивний «Южанін». Йому було 56 років.

Захисник передчасно пішов з життя 2 грудня 2023 року в районі ведення бойових дій, поблизу населеного пункту Лиман Краматорського району Донецької області.

«Війна триває. І сьогодні вранці всю Україну сколихнула наймасованіша атака з повітря цивільних населених пунктів. Нашими сміливими охоронцями неба було знищено 114 з 158 цілей. Біль і горе множиться нашою змученою країною. Кожного дня надходять страшні звістки з фронту. І зараз наша Алея Слави поповниться новою світлиною…»,— сказала режисерка ПК «Дружба» Ольга ЛЕЩЕНКО.

Напередодні Різдва та Нового року Еспланаду памʼяті прикрасили новорічними атрибутами. Волонтери розповідають, ідеєю та втіленням займались батьки та родичі полеглих військовослужбовців.

На жаль, портрет Віталія ГОРБАЧЬОВА не стане останнім на Еспланаді. У суботу, 30 грудня, Южненська громада попрощається із своїм Захисником, мешканцем села Сичавка Віктором Миколайовичем СТОРОЖУКОМ.