Протягом двох днів в Одесі проходитиме обласна Спартакіада серед працівників освіти. 13 вересня южненські освітяни провели останнє тренування перед змаганнями.

Очолює команду Южненської громади вчителька фізичної культури Ліцею №3 Світлана ВИШНЯ. Загалом команда складається з 10 педагогів, які візьмуть участь у змаганнях з трьох видів спорту: волейболу, шахів, настільного тенісу. Світлана ВИШНЯ представляє громаду у складі команди з волейболу.

Окрім неї до волейбольної збірної увійшли:
Юрій АРХИПОВ — вчитель фізичної культури Ліцею №2;
Денис КОНДРАТЮК — вчитель фізичної культури Ліцею №1;
Вадим ЗАХАРЕНКО — вчитель фізичної культури Ліцею №3;
Тетяна КЛІМАШ — інструкторка фізичної культури у дитсадку “Теремок”;
Валентина ГЕОРГІЄВА — вихователька у дитсадку “Теремок”.

вчитель фізичної культури Ліцею №3 Вадим ЗАХАРЕНКО

На тренування до волейбольної команди у якості наставниці завітала одна з найтитулованіших волейболісток України Ірина ТРУШКІНА. Професійну карʼєру вона завершила у 2021 році та розповідає, що завжди рада прийти на тренування спортсменів та допомогти порадами.

“Як на мене, спорт завжди має приносити задоволення. Гравці мають грати у своє задоволення. Хоча змагання — це напруження, не важливо це ігрові види спорту чи індивідуальні, його треба відпустити. І коли напруження проходить, ти можеш краще показати що ти вмієш. Коли ти показуєш те, що ти вмієш, тоді йде гарний результат”, — зазначила Ірина ТРУШКІНА.

У складі команди Южненської громади два гравці у теніс: Олександр ПЕТРИЧЕНКО — вчитель фізичної культури КЗ “Сичавська гімназія” та вчителька фізичної культури Ліцею №1 Яна КОНДРАТЮК:

“Я погодилась взяти участь у змаганнях, бо це цікаво. По-перше, це круто представляти Южненську територіальну громаду, по-друге, це приклад для дітей, їх мотивує те, що вчителі власним прикладом можуть показати на що вони здатні. Взагалі, я спеціалізуюсь на веслуванні на байдарках, а обрала теніс через те, що у волейболі я не сильна, а взяти участь у змаганнях хочу. Загалом, очікую завтра показати гарний результат, щоб все вийшло супер. Але більше все-таки важлива атмосфера змагань”.

У шахах южненську збірну представлять директор Ліцею імені Чорновола Тарас ПРОКОПЕЧКО та Валентина МОЗГОВА — вчителька початкових класів КЗ “Новобілярська гімназія”.

Змагання пройдуть 14-15 вересня в Одесі.