У Южненському відділі Одеського обласного центру зайнятості провели зустріч із підприємцями, яким вдалось отримати мікрогранти для створення та розвитку бізнесу.

Про це повідомили у Одеській філії ООЦЗ.

Зустріч було проведено спільно працівниками служби зайнятості із представниками відділення Ощадбанку у Южному.

Нагадаємо, що, аби скористатись державною підтримкою, можна заповнити форму у застосунку «Дія». Як попереджають у службі зайнятості, самостійно із забезпеченням коректності у документах, це зробити важко. Тож підприємцям, що зацікавлені в отриманні грантів на бізнес, варто звернутись до центру зайнятості. Фахівці допомагають у заповненні документів, створенні бізнес-плану та супроводжують підприємців протягом наступних етапів отримання гранту.

«Грант може отримати будь-хто, хто бажає зайнятись підприємницькою діяльністю. Зараз гранти видаються туди, де створюються робочі місця. Тобто не лише ви починаєте працювати, а й поруч з вами люди також будуть працювати. Сума гранту залежить від того, скільки робочих місць ви створити. Чим більше робочих місць – тим більша сума гранту. Грант видається на суми від 50 тисяч гривень до 250 тисяч гривень»,— розповідала Фокусу начальниця Южненського відділу Одеської філії ООЦЗ Ірина ЧЕРЕПАЩУК.