У Южненській міській галереї провели майстерклас для дітей “Патріотична брошка”. Творчий захід приурочили до Дня Конституції України. Відвідати його прийшли дванадцять юних рукодільників віком від 7 до 12 років.

Діти самостійно виготовляли брошки у державних кольорах. За словами учасників майстеркласу, вироби подарують мамам або залишать собі. Брошки створювали з фоаміранових квітів, синьо-жовтих стрічок, штучної калини та листя. Кожен елемент був представлений у декількох варіантах, тож усі прикраси вийшли неповторними.

Майстерклас пройшов під творчим керівництвом директорки галереї Валентини ВАСИЛЕЦЬ. 

“Ми вже не вперше робимо патріотичний майстерклас. Деякі кажуть, що це перебір із синьо-жовтими кольорами, що діти більше жодних кольорів не бачать. Але мені здається, що усі повинні знати їх. І я не вважаю, що це перебір. Тим більш, у нас багато дітей, які займаються у художній школі, вони точно знають інші кольори. Взагалі, я бачу, що діти задоволені, їм дуже подобається”, – розповіла Валентина ВАСИЛЕЦЬ. 

Наступний майстерклас на патріотичну тематику у галереї планують організувати до Дня Незалежності України. Виготовлятимуть колосок зі стрічок. Директорка закладу зазначила, що схожий захід вже проводили, але минулого разу завітало замало учасників, тому вирішили провести ще раз. Тим більше, що ті, хто все-таки відвідав заняття залишилися задоволеними.