Біля магазину «Казка», вздовж будинків на проспекті Миру розпочали будівельні роботи з ремонту твердого покриття.

Яма трирічної давнини заважала містянам пересуватися вулицею весь цей час. Неодноразово мешканці міста звертали на це увагу, як на одну з найбільших проблем.

Крім того, із питанням щодо цього «витвору архітектурного мистецтва» до міського голови звертались і народні обранці. Зокрема, депутат Максим КУШНІР звернув увагу на необхідність ліквідації ями на останній сесії міської ради, під час звітування очільника громади Володимира НОВАЦЬКОГО.

«Я хочу звернутися не тільки від себе. Коли буде зарита яма в центрі нашого міста, яка вже більше трьох років як більмо на глазу для всіх? Ми гроші виділяли і в 21, і в 22, і в 23 роках. Я депутат, я виявив свої повноваження, я проголосував за виділення коштів для вирішення цієї проблеми. Виконавчим органом влади вона не вирішується»,– запитав Максим КУШІНР.

Тоді міський голова пояснив, що гроші виділяли, але не використовували. В цьому році гроші також будуть виділені, але він пообіцяв, що до травня місяця питання буде вирішено.

Тож сьогодні, 25 квітня, роботи таки розпочали. Та до травня питання вирішено не буде. Будівельники, з якими ми поспілкувались на місці, пояснили: на завершення усіх робіт потрібно більше місяця.

За умовами тендеру, який виграло ТОВ «Ліщани» наприкінці 2023 року, ремонт має бути завершений до кінця року. На це з міського бюджету виділили понад 2 мільйони 40 тисяч гривень.

На місці багатостраждальної ями мають зʼявитись пандус та сходи, а ділянка має бути благоустроєна.