Ветерана Другої світової війни Михайла Федоровича Ємельянова з нагоди святкування 78 річниці Перемоги над нацизмом привітали керівник та профспілковий комітет порту “Южний”.

Сьогодні у Михайла Федоровича дуже насичений день. Зі всієї України приїжджають люди подякувати за подвиги у Другій світовій війні та побажати якнайшвидше відчути щасливий подих нової перемоги, – розповіли у пресслужбі ДП “МТП “Южний” 9 травня.

Герой війни — поет. Тож до зустрічі готувався за роботою, протягом тижня писав баладу. У ній очікування нової Великої Перемоги українського народу.

“Лишь мир был бы в Отчизне,
Чтоб кровь людская не лилась.
А вышло так, что народ тризну
Справляет, Господу молясь.
Но кара Господа воспрянет
И народ Путина сметет.
И снова солнце засияет
И мир желанный к нам придёт!
Выпьем за нашу Украину
И за победный день весны,
Чтоб не когда-то, а отныне
Багато, дружно жили мы!”


Михайло Федорович Ємельянов народився в 1 січня 1926 року на середньому Поволжі в Ульяновській області. Закінчивши 10 класів, вступив до школи радистів. Звідти в 1943 році, був призваний до Чорноморського військо-морського флоту. У складі групи зв’язку брав участь у визволенні Миколаєва. Перемогу у Другій світовій Михайло Федорович зустрів в Одесі.
Після війни ветеран прослужив 25 років у військово-морському флоті і пішов у запас. Працював у Чорноморському пароплавстві та порту “Южний”.