У Южненській міськраді відбулось засідання виконавчого комітету. На порядку денному було розглянуто 19 відкритих питань.

Левову частку питань склало затвердження низки звітів комунальних підприємств.

Южненським непрацюючим пенсіонерам освіти передадуть продукти харчування. Виконавчий комітет виділив на потреби освітян 400 кілограм перлової каші та 293 штуки розчинної кави. Загальна сума виділених продуктів склала близько 35 800 гривень.

Отримуватимуть продукти пенсіонери будуть через Южненську організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

Також виконавчий комітет затвердив список пришкільних таборів. Наразі комітет затвердив табори у всіх школах міста. Попри це, як озвучила заступниця міського голови-начальниця управління освіти ЮМР Олена БАРАНЕЦЬКА, може бути таке, що табори працюватимуть лише у двох навчальних закладах. Це залежатиме від кількості бажаючих дітей та робіт, що проводитимуться у школах для підготовки до нового навчального року.

Вартість однієї путівки складатиме 6500 гривень. У цю суму входить харчування, комунальні послуги та заробітна плата персоналу. Табори працюватимуть три тижні.

До того ж, згідно Закону про мобілізацію, внесли зміни до рішення про створення призовної комісії під час дії воєнного стану, знизивши вік призовників з 27 до 25 років.