Валерій ХАРЕТ, коваль на молотах і пресах ремонтного цеху АТ «ОПЗ», посів першу сходинку серед судномоделістів України.

Про це повідомили на сторінці Facebook АТ «ОПЗ».

В Україні змагання з судномоделізму проходять щороку. Цьогоріч у Вінниці позмагались понад 150 моделей суден з 14 регіонів країни.

Валерій ХАРЕТ на Чемпіонаті представив модель французького фрегата «LA VENUS» зразка 1782 року у класі С-3.

Заводчанин є членом Федерації судномоделізму і судномодельного спорту України, майстром спорту України, неодноразовим призер Чемпіонатів світу, Європи, України з судномодельного спорту.

Чемпіонат проводився для відбору учасників у склад національної збірної команди для участі у Чемпіонаті Європи у 2024 році у Болгарії.

«Ми завжди будемо прагнути нових перемог. Кожне змагання – це нові випробування та новий досвід. Готуючись до Чемпіонату України 2024 року, який відбувся у Винниці, була проведена ціла низька кропітких робіт щодо деталізації фрегату серед яких – виготовлений та встановлений кормовий ліхтар, штурвал, зроблена обв’язка гармат, виготовлена носова фігура, тощо. Вважаю, що все заплановане вийшло. Адже, золото Чемпіонату – наше! Наступний етап – Чемпіонат Європи у Болгарії. Готуємось», – розповідає Валерій ХАРЕТ.

Організаторами Чемпіонату України виступили Федерація судномоделізму і судномодельного спорту України, Міністерство молоді та спорту, Товариство сприяння обороні України.