На сторінці у Фейсбук Южненської міськради анонсували відкриття двох громадських вбиралень: легендарного «дзеркального» туалету та вбиральні у Парку кованих фігур.

«Королівство кривих дзеркал» відкрило свої двері вперше за роки свого існування. Нагадаємо, що будівництво розпочалось ще у 2021 році. Ще наприкінці травня 2023 року, екс-начальник управління ЖКГ Дмитро ЛЮБІВИЙ повідомляв Фокусу: вбиральню планують відкрити влітку. Та не сталось, як гадалось.

Загальна вартість обʼєкту – майже 3 мільйони гривень. Зараз туалет не в ідеальному стані: дзеркальні панелі були пошкоджені восени минулого року.

Попри все, вбиральня таки запрацювала. Графік роботи з 12:00 до 20:00.

На сайті міської ради зазначено: згодом графік буде підлаштовано під потреби громадян. Скористатись дзеркальним туалетом наразі можна безкоштовно.

Як розповіла дівчина Карина, яка сьогодні зустрічає відвідувачів, до вбиральні вже завітали перші гості. Туалет поділений на три секції: чоловічу, жіночу та для людей з особливими потребами. Останню відчиняють за потреби.

Крім цього у анонсі була зазначена і друга вбиральня – у сквері по вулиці Шевченка, 9. Та навідавшись туди, ми дізнались, що вона закрита.

Працівниці КП «Екосервіс», які перебували поблизу, розповіли, що до вбиральні привезли два нові унітази, та сьогодні у експлуатацію не запустили. Ймовірно, найближчими днями, цей туалет також запрацює.