Мати полеглого Героя Сергія МАЗУРОВА звертається до Южненської громади із проханням підтримати петицію до Президента України щодо присвоєння Почесного звання Героя України (посмертно) її сину: військовослужбовцю, молодшому сержанту ЗСУ – бойовому медику 1-го стрілецького взводу 1-ої стрілецької роти в/ч А4351 Сергію Сергійовичу МАЗУРОВУ.

Сергій МАЗУРОВ пішов добровольцем на війну у 2022 році. Він був бойовим медиком, мав позивний «Дулітл». Більше року хлопець відчайдушно бив окупантів на першій лінії бойового зіткнення і, не дивлячись на молодий вік, ризикуючи своїм життям, він врятував багато побратимів та цивільних громадян.

Сергій Сергійович МАЗУРОВ віддав власне життя за Україну 13 листопада в районі населеного пункту Кринки Херсонської області. Загинув в наслідок отримання осколкового поранення. Обстріл був настільки щільним, що побратими не встигли врятувати його життя.

Сергія Сергійовича МАЗУРОВА було нагороджено (Посмертно) памʼятною грамотою від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних сил України.

Тепер його мати бореться за те, аби її сину присвоїли звання Героя України.

‼️Підтримати петицію можна тут:

https://petition.president.gov.ua/petition/218014