Президент Польщі Анджей ДУДА заявив, що російський диктатор нападе на інші держави, якщо Кремль виграє війну проти України. Політик спробував переконати США схвалити пакет допомоги Києву, пише “Уніан”.

“Сьогодні Україні потрібно переконатися, що Путін не виграє війну. Ми – народ, який кілька разів був поневолений Росією. Якщо Росія виграє війну в Україні, вона нападе ще раз. Він (Путін – УНІАН) нападатиме на інші держави. Ось чому їх (росіян – УНІАН) потрібно зупинити. Вони мають бути заблоковані. Вони мають бути покарані”, – цитує Дуду видання Bloomberg.

Коментарі Дуди прозвучали після того, як він разом із прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском відвідав Білий дім у критичний момент війни в Україні. США, Польща та інші союзники України намагаються надати Києву додаткову допомогу, оскільки війна триває вже третій рік, а запаси зброї в країні скорочуються.

Візит Дуди до Вашингтона був приурочений до 25-ї річниці членства Польщі в НАТО. Польський президент повторив свої заклики до членів Альянсу підвищити свої зобов’язання щодо витрат на оборону.