Ілюстрація: Vista

На сайті Южненської міської ради оприлюднили список офіційних заходів, які будуть організовані в нашій громаді до Дня захисту дітей. Деякі з них почали проводити ще з 19 травня. У сам святковий день, 1 червня, до різноманітних розваг можна долучитися у Сичавці, Нових Білярах та Южному починаючи з 10:00.
Фокус публікує повний перелік заходів.

Напередодні Южненський міський голова у зверненні озвучив, що попри насичену програму 1 червня, у громаді хочуть звернути увагу (на) на тому, що цими днями ми також згадуємо, загиблих дітей у Російсько-українській війні. 

За інформацією від начальниці управління соціального захисту Наталі Монастирської, до Дня захисту дітей в межах Програми соціального захисту окремих категорій населення з бюджету громади буде здійснено додаткову виплату:
– матеріальної допомоги дітям до 18 років з багатодітних родин (у розмірі 500 гривень).
– матерфальної допомоги на кожну дитину та дітям, загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО або ООС (у розмірі 1000 гривень).


Цьогоріч таку виплату отримають 610 дітей з багатодітних родин і 2 дитини загиблих військовослужбовців. Загальна сума виплати становить 307 тисяч гривень.