Росія вважає за необхідне зруйнувати єдність всередині України, зокрема шляхом проведення кількох гібридних підривних кампаній.

Про це пише “Укрінформ” із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

За даними розвідки, наближені до Кремля аналітики підготували пропозиції вищому військово-політичному керівництву РФ для «ефективнішого» продовження війни проти України у 2024 році. Однією з ключових проблем для терористичного режиму у Москві відзначено суспільний консенсус та стабільність України, попри нібито появу внутрішньополітичних суперечностей.

“Зруйнувати єдність всередині України пропонують шляхом проведення декількох гібридних підривних кампаній поряд із продовженням інтенсивних бойових дій”, – констатують у ГУР.

Згідно з її інформацією, серед ключових цілей цих заходів – дискредитація процесу мобілізації, сприяння масштабному відтоку населення з України та інспірування розколів за регіональним принципом.

Розвідка також цитує пропоновані російськими «аналітиками» наративи: «Юго-восток воюет за интересы бандеровцев»; «Галиция без сепаратистов уже давно вступила бы в ЕС»; «В Киеве не мобилизируют ― все гуляют и веселятся».

«Водночас так звані кремлівські «аналітики» вважають, що всередині України не залишилось політичних сил, здатних змінити вектор розвитку держави, а кількість тих, хто колись був симпатиком «русского міра», катастрофічно впала», – зазначають у розвідці.