В Южному ремонтують дзеркальний туалет, який збудували за бюджетні 2 мільйони 937 тисяч гривень. Самі будівельні роботи було завершено наприкінці 2021 року, але через повномасштабне вторгнення громадська вбиральня ще не встигла прийняти жодного відвідувача. У травні цього року з будівлі зняли дзеркальне покриття. Як повідомив Фокусу заступник міського голови, начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, ремонт виявися необхідним через вандалізм: невідомі пошкодили дзеркальні панелі. Ушкоджені конструкції будуть замінені на нові за кошти підрядника згідно з гарантійними зобовʼязаннями.

Ввести громадську вбиральню в експлуатацію планують після завершення реконструкції, що триватиме ще близько тижня. Наразі туалет підключений до усіх комунікацій та готовий до використання.

Вхід до “Задзеркалля” буде платним. Наразі комунальне підприємство “Екосервіс” проводить калькулювання вартості. Вхід вирішено зробити не автоматизованим, контролювати відвідувачів буде працівник, тож туалет матиме режим роботи. Яким саме він буде наразі не відомо, але одним з можливих варіантів в управлінні ЖКГ називають графік з 10:00 до 20:00