У Южненській міськраді під час засідання виконавчого комітету 18 квітня, затвердили звіт комунального підприємства «Муніципальна варта».

Всього на утримання підприємства з бюджету за 2023 рік було виділено близько 16 мільйонів 400 тисяч гривень. З них 13 мільйонів 400 тисяч – на заробітну плату працівників.

Підприємство відзвітувало щодо своєї діяльності. Тож за 2023 рік за результатами адміністративних протоколів щодо правопорушень, вчинених на території Южненської громади, накладено штрафних санкцій на загальну суму 34 578 гривень.

Також відділом інспекції з благоустрою винесено всього 267 приписів та складено 122 адміністративних протоколи (зокрема 52 з них направлено до інших регіонів).

Крім цього «муніципальники» працювали у бік усунунення стихійної торгівлі, де було складено 73 протоколи та прибрано 154 точки торгівлі. А також у бік своєчасного покосу та видалення очагів амброзії, в результаті якої було складено 2 протоколи та винесено 34 приписи.

У звіті також зазначено, що працівниками підприємства проводилась робота щодо запобіганню куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, в результаті якої складено 14 протоколів.

Нагадаємо, що восени минулого року співробітники «Муніципальної варти» влаштували засідку біля памʼятника Захисникам України, куди, за інформацією працівників КП «Екосервіс», протягом кількох місяців мешканець міста кидав недопалки та плював. Тоді дії чоловіка кваліфікували за 152 КУпАП — Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Повний звіт підприємства можна переглянути на сайті Южненської міськради.