З порядку денного завтрашньої сесії збираються зняти проєкт рішення щодо присвоєння імені Романа Лиманського Южненській міській лікарні.

Про це розповіла «Фокусу» секретар Южненської міської ради Оксана ВОРОТНІКОВА.

Вона розповіла, що після винесення відповідного питання на обговорення мешканців громади до неї почали звертатися сотні людей, які негативно сприйняли цю ініціативу.

Нагадаємо, що наприкінці червня колектив лікарні подав клопотання щодо перейменування закладу. Його підписали 175 медиків. Ці голоси врахували як 175 голосів “за”.

У той же час на всеукраїнській платформі “Едем” змогли долучитися до голосувань лише 10 людей.

ВОРОТНІКОВА пояснила, що люди в основному не підтримували рішення щодо присвоєння лікарні імені колишнього керівника. Однак нормально зареєструватися в системі Едем, щоб проголосувати, вони не змогли – через незручність або складність процедури: аби ідентифікувати свою особу платформа робить запит на особисту інформацію.

Крім того, було багато негативних коментарів у мережі.

«Усього в мене близько тисячі звернень від людей, які не бажають ніяких перейменувань лікарні. У зв’язку з тим, що це питання набуло такого резонансу в суспільстві, я звернулася до міського голови, щоб зняти цей проєкт з порядку денного. Попередньо мені відомо, що питання буде знято», – зазначила ВОРОТНІКОВА.

“Фокус” також робив своє опитування місцян – на вулиці, у соцмережах. Наше дослідження також показало, що южненці проти такої ініціативи. (За нашими даними, вона насправді належить міському голові НОВАЦЬКОМУ, так як ЛИМАНСЬКИЙ був його кумом).

Нагадаємо, до громадських обговорень в електронній системі долучилися лише 10 южненців. Кожен із них був проти присвоєння закладу імені колишнього головного лікаря міста.