фото: Vista

Після помірної температури на вихідних і у понеділок спека знову сприяє зростанню споживання. В “Укренерго” заявили про недостатність заходів з економії електроенергії.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Диспетчерський центр “Укренерго” не бачить споживання кожного окремого споживача, але загальний графік споживання по країні вказує на недостатність заходів з економії електроенергії. Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик і дбає про ощадливе споживання у вечірні години. Але зі зростанням спеки зростає і навантаження на енергосистему”, – зазначено у повідомленні.

“Укренерго” просить споживачів приділяти більше уваги заходам з економії електроенергії.

Держкомпанія радить з 16:00 до 23:00 щодня:
— охолоджувати приміщення, виставляючи температуру кондиціонерів не нижче 23˚С;
— вимкнути потужні електроприлади або користуватися ними по черзі;
— переносити користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
— вимикати світло, якщо виходите з приміщення.

“На сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але наголошуємо на необхідності зменшити споживання електричної енергії у вечірні години для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування”, – йдеться в зверненні компанії.

“Зараз в системі працюють всі види генеруючих потужностей – атомні, теплові, гідро- електростанції та відновлювальні джерела енергії. На електростанції, де 8 липня відбувся обвал даху, відновлено роботу одного енергоблоку. Ввечері кожного дня стрімко зменшується активність сонячних електростанцій, але споживання при цьому залишається високим до кінця доби. Для забезпечення зростаючого попиту необхідно залучати додаткові енергоблоки, кількість яких обмежена”, – звітують в компанії.