В Україну “з тижня на тиждень” буде йти постійний потік військової і безпекової допомоги з США.

Про це міністр оборони США Ллойд Остін заявив на початку засідання “Рамштайн-22”, яке відбувається у віртуальному форматі.

Міністр оборони США зазначив, що сьогоднішня зустріч відбувається у момент випробувань, оскільки загарбники Путіна започаткували ще один наступ на суверенну територію України.

“Сили Кремля спробують досягти подальших успіхів у наступні тижні і спробують створити буферну зону вздовж українського кордону”, – наголосив Остін.

Він вважає, що йдеться про складну і небезпечну боротьбу, але українські захисники демонструють надзвичайну мужність та уміння з використанням спроможностей, наданих союзниками.

“Новий наступ Путіна на Харків лише підкреслює важливість цієї Контактної групи”, – сказав Остін і додав, що нині близько 50 країн з усього світу знову виступають на стороні України. Він запевняє, що учасники формату “Рамштайн” продовжать надавати Україні необхідну підтримку.

Зокрема, як відзначає міністр оборони США, Сполучені Штати залишаються налаштованими зробити свій внесок у підтримку України.

“Ми знову доставляємо терміново необхідну допомогу до України. Безпекова допомога, яку ми прискорюємо до України, змінить ситуацію у цій битві”, – відзначив Остін.

За його словами, йдеться про снаряди калібром 155-мм і боєприпаси для Himars, засоби ППО і протитанкові системи. Ця допомога є складовою пакету підтримки обсягом 1 млрд доларів, про який раніше було оголошено президентом США Джо Байденом.

Остін додав, що завдяки затвердженню Конгресом США додаткової допомоги на загальну суму у близько 61 млрд, Сполучені Штати продовжать схвалювати значні безпекові пакети допомоги для України.

“Ви бачитимете постійний потік американської допомоги в Україну з тижня на тиждень”, – наголосив Остін.

Також міністр оборони США додав, що оголошений Байденом ще один пакет допомоги на 400 млн доларів допоможе Україні захищати Харків та інші районі на лінії фронту.

за матеріалами “УНІАН”