Декілька днів тому у мережі зʼявилась світлина оновленої дорожньої розмітки в Южному по вулиці Горбатка. Вона привернула увагу своєю кривиною. У соціальних мережах автомобілісти та інші мешканці міста висміяли “шедевр”. Гнівні коментарі вони адресували у сторону управління капітального будівництва Южненської міськради, яке, на думку інтернет-користувачів, займалось цими роботами.

В УКБ Фокусу повідомили, що за розмітку на ділянці дороги від Парку кованих фігур до вулиці Приморської відповідало комунальне підприємство “Южтранс”. 

Директор “Южтрансу” Володимир СУХАНОВ розповів, що хоч усі дороги в місті знаходяться на балансі підприємства, розміткою, зазвичай, займаються профільні компанії, з якими укладають договори на основі тендерів. Цього разу підприємство вирішило взятися за справу самостійно. Конфуз стався через відсутність у працівників досвіду. 

“Ми вирішили проявити ініціативу. Хотіли як найкраще, але вийшло як завжди… За це ніхто не платив, ніякі бюджетні кошти не були витрачені. Наші співробітники цим професійно не займаються. Частина працівників малювали з одного боку, а інша частина — з другого. Ділянка від Приморської намальована рівно, але біля фонтанів не вийшло. Це треба було запланувати, заключити договір із підрядником. Але проявили ініціативу і вийшло, як вийшло”, – розповів Володимир СУХАНОВ. 

Найближчим часом криву розмітку у “Южтрансі” обіцяють замалювати сірою фарбою. А от хто буде наносити нову, правильну, поки що не знають.