“Піар на допомозі заводчанам”. Відкритий лист із таким заголовком надіслало керівництво ОПЗ у редакції кількох видань.

Співробітники заводу таким чином намагаються отримати обіцяну фінансову допомогу на погашення заборгованості із заробітної плати.

Рішення про виділення 25 мільйонів грн, нагадаємо, ухвалили ще 6 вересня на сесії Южненської міськради, проте грошей досі немає.

Рішення сесії потрібно було погодити із Наглядовою радою заводу, Одеською обладміністрацією та Фондом держмайна України.

Всі необхідні документи керівництво ОПЗ направили негайно.

У листі йдеться, що погодження, ініційовані Южненською міською радою, виявилися завідомо не здійсненними бюрократичними механізмами.

Заводчани констатують, що на запит щодо погодження рішення сесії з Державною аудиторською службою надійшла відповідь, суть якого: питання не підлягає нашій компетенції.

“Чіткої взаємодії з керівництвом підприємства щодо вирішення нагального питання, Южненська міська рада, Южненський міськвиконком не встановив, – йдеться у зверненні. – Але станом на 10 жовтня жодної копійки з виділеної поворотної фінансової допомоги до заводчан не надійніло. Чи варто було Голові Южненської міської ради Володимиру Новацькому йти саме тим шляхом, гальмуючи вирішення питання про падання заводчанам поворотної фінансової допомоги у бюрократії і формальностях?”

 Зазначимо, що вперше співробітники заводу відкрито виступили проти мера Володимира Новацького.

У приватній розмові із нашим журналістом співробітники заводу пояснили свій тон тим, що «терпець вже урвався».

Нагадаємо, що наразі колектив ОПЗ складає близько 2,5 тисяч працівників, але працюють і підтримують діяльність підприємства близько 1,5 тисячі. За останні місяці з підприємства звільнилося 130 фахівців.