Розбите лобове скло, повністю подряпаний кузов автомобіля, поламані двірники та порізані колеса. Це не картинка із “лихих 90-х”. Це сьогодення Южного. Саме так зараз виглядає автомобіль, яким певний час користувався депутат Южненської міськради Олександр ДІДЕНКО. За словами політика, транспорт його родичів, а останні декілька днів на ньому їздив він.

На камерах відеоспостереження видно, що невідомий чоловік близько четвертої години ранку намагався вибити цеглою  скло з пасажирського боку, та цього йому зробити не вдалося. Тому, аби довести свою справу до кінця, він цією ж цеглою розбив лобове скло, а після цього – повністю подряпав авто та порізав колеса. 

Відео з камер відеоспостереження сусіднього кафе

“Мені зранку зателефонували друзі, сказали, що побачили машину під будинком у такому стані. Це все схоже на дії на замовлення. Машина належить родичам родини, я їздив на ній деякий час, але, думаю, у того, хто це зробив, була недостатня кількість інформації, якщо він пошкодив саме цю машину. Я впевнений, що це повʼязано з нашою активною діяльністю, з діяльністю нашої команди. Видно, що це комусь не подобається”, — розповів Олександр ДІДЕНКО.

Автомобіль Олександра ЧАБАНОВА, голови Южненського міського осередку політичної партії “Слуга народу” і голови ОСН “Вікторія”, також постраждав від умисних дій невідомого. Ушкодження нанесли ввечері 12 вересня, та помітив їх власник лише вранці. На авто подряпин не багато, але вони великі і простягаються “від крила до крила”. Транспорт був припаркований біля ФСК “Олімп”. Олександр ЧАБАНОВ розповідає, що пошкодження свого авто також повʼязує із політичною діяльністю.

Автівка Олександра Чабанова

“Я це повʼязую із тим, що ми відкрили офіс політичної партії «Слуга народу» в місті Южному. Я вважаю, що нам, напевно, намагаються заважати займатись нашою діяльністю. Але саме з яких причин це було зроблено –  у мене немає розуміння. Ми працюємо відкрито, для людей, з людьми, нікому нічого поганого не зробили. Можу сказати конкретно за себе: у мене ворогів немає. Для чого це робиться – можу тільки здогадуватися. У будь-якому випадку правову оцінку дадуть правоохоронні органи. Але якщо це була спроба залякати, то це не вийшло”, — зазначив Олександр ЧАБАНОВ.

Найменших ушкоджень зазнав автомобіль Віталія ВОРОТНІКОВА. У машини були порізані колеса. 

Крім автомобілів, постраждала громадська приймальня депутата Южненської міськради та голови ГО «Моє місто Южне» Максима КУШНІРА. Замок приймальні, вхідні двері, решітку та сходи було залито невідомою речовиною. Зазначимо, що сьогодні у цьому приміщенні мала проходити видача гуманітарної допомоги сімʼям військовослужбовців. Через ускладнення входу до приймальні, видачу було перенесено на завтрашній день.

“Я думаю, що з волонтерською діяльністю це ніяк не повʼязано, бо ми просто допомагаємо людям. На мою особисту думку, це повʼязано із нашою політичною діяльністю, яка виражається в стійкій позиції проти мера. На сьогоднішній день ми єдина група в раді, яка не продалась міському голові, яка по сьогоднішній день відстоює свою позицію, не дозволяє красти гроші, землі. Схоже, що цей брудний метод із “лихих 90-х” використано “на замовлення”. Але час покаже, хто за цим стоїть. Не даремно кажуть, що злочинець завжди повертається на місце злочину”, — каже Максим КУШНІР. 

Постраждалі звернулись до правоохоронних органів. Тепер справа за правоохоронцями, які повинні розібратися у цій ситуації та знайти зловмисника (чи зловмисників).