31 травня останній дзвоник пролунав для випускників Авторської школи Гузика. Святкова лінійка відбулася на стадіоні. Цьогорічна тема свята: «Ми діти твої, Україно». На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували українських героїв, які загинули за нашу Батьківщину. Також більшість школярів та вчителів відмовилися від традиційного квіткового формату. Кошти вирішили зібрати та передати на допомогу ЗСУ через Штаб волонтерів Южненської громади.

Цього дня стіни школи покинуло 74 одинадцятикласники, частина з них не була присутня на святі, адже через війну перебувають за кордоном. Проводжали випускників у доросле життя 90 вже колишніх першачків.

Як розповіла Фокусу директорка школи Надія Гузик, безпрецедентно непростий навчальний рік через відсутність дітей в країні, також через постійні повітряні тривоги та відключення світла колектив закладу пройшов у єдності.

«Хочу сказати, що і батьки, і вчителі, і працівники школи зробили все, щоб діти почували себе комфортно в цих умовах. Дійсно усі дорослі доклали і душу, і серце, і знання для того, щоб прищеплювати моральні цінності дітям і постійно відкривати новий світ, турбуватись, захищати під час повітряних тривог. Тому була дуже велика віддача від вчителів. І думаю, наші учні це відчували. Тому сьогодні таке велике свято, усі усміхаються. Сьогодні й погода, і відсутність тривог, і все це нас обʼєднує. Дійсно, ми діти твої, Україно» – зазначила Надія Гузик.

Наприкінці свята випускники виконали традиційний прощальний вальс.