У Южному відбувся семінар, на якому начальниця Южненського відділу ОФ ООЦ3 Ірина ЧЕРЕПАЩУК розповіла про важливість якісного резюме.

Про це повідомили в Одеській філії ООЦЗ.

«Щоб досягти успіху під час пошуку роботи, потрібно чітко визначити перелік вакансій, які влаштовують, та скласти список суміжних варіантів працевлаштування, які можуть стати пріоритетними за умови набуття додаткових умінь чи навичок, стажування, навчання тощо. Важливо скласти план дій і проявити активність»,— зазначено у дописі.

Учасники заходу склали власні резюме, враховуючи поради фахівців служби зайнятості. А саме те, що це має бути професійна візитка, в якій чітко зазначено посаду, на яку претендує кандидат, досвід роботи, професійні навички, освіту, рекомендації та контактні дані. Отримали поради, як розмістити резюме на сайті служби зайнятості та єдиному порталі вакансій.

Нагадаємо, що у центрі зайнятості фахівці надають послуги щодо працевлаштування та допомагають у створенні резюме та на інших етапах пошуку роботи, включно із взаємодією з роботодавцем.