Різдвяний концерт «У родинному колі», що презентували у Палаці культури «Дружба», несподівано завершився через повітряну тривогу.

Захід розпочався о 18:00, та вже за 25 хвилин пролунав сигнал повітряної тривоги. Директор ПК «Дружба» Петро КУТИНЕЦЬ закликав усіх присутніх спуститись до укриття.

Незважаючи на це, глядачі змогли побачити декілька вокальних та хореографічних номерів.

Режисеркою концерту стала Анастасія ПРИТИКІНА. Вона розповіла, що через тривогу глядачі не побачили дві третини концерту. Захід був умовно розділений на три блоки. Останній був присвячений колядкам, адже тематикою заходу стало саме Різдво.

Перед цим у Палаці культури провели дитячі святкові ранки, де і програма заходів була розрахована на молодшу авдиторію. Як зазначила Анастасія ПРИТИКІНА, у Різдвяному концерті мало бути більше дорослих номерів.

«Я була приємно здивована тим, що прийшло доволі багато людей. Все ж таки, у нас Різдвяний концерт перенісся. Традиційно ми його проводили 7 або 8 січня, а це люди прийшли на свято за новим календарем. Переносити ми його вже не будем, бо, на жаль, нема куди. У нас колективи розраховували, щоб до Нового року закінчити новорічні заходи. І у людей, звичайно, є свої плани. Тому, на жаль, вже немає часу»,— сказала Анастасія ПРИТИКІНА.

Окрім новорічних спектаклів у вихідні дні, творчі колективи закладу презентували концерти для навчальних закладів міста: шкіл та дитячих садків. Раніше за новорічний сезон відбувалось більше двадцяти концертів, та зараз на це було виділено чотири дні.

Різдвяний концерт став завершальним новорічним заходом.