На безкоштовних соціальних маршрутах міста Южне замість нових сучасних автобусів, які раніше перевозили людей, тепер їздять старі та менш зручні.

Містяни, які користувалися найпопулярнішим маршрутом – Южне-Кошари, скаржаться, що в старих автобусах дуже мало місця. Там неможливо нормально стояти. При тому, що багато хто користується ними щонайменше двічі-тричі на тиждень.

У міськраді Южного заявили, що автобус Южне-Кошари зламався через погану дорогу, тому його довелося замінити. Щодо інших маршрутів, де замість автобусів узагалі пустили маршрутки, то це пояснили браком пасажирів.

Начальник відділу торгівлі, сфери послуг і транспорту управління економіки міськради Світлана ЧЕБАН зазначила, що великі сучасні автобуси незручно використовувати на вулицях маленьких населених пунктів, куди вони возять пасажирів.

“Самі жителі громад і старости зверталися з проханням надати автобуси меншої місткості. Тому вже зараз ходить інший автобус на Сичавку, по місту і найближчими днями замінять автобус на Біляри”, – зазначила чиновниця.

Зі свого боку перевізники кажуть, що інфраструктура міста не пристосована під транспорт того класу, до якого належать нові автобуси.

Нагадаємо, переможцем конкурсу з надання послуг для програми “Соціальний автобус” стала компанія ТОВ “Північтранс”.

Проїзд є безкоштовним для пасажирів, кошти відшкодовуватимуть з міського бюджету.

Програма “Соціальний автобус” обійдеться громаді в 5,4 млн гривень цього року.

Зазначимо, що переможець був єдиним учасником конкурсу. Перевізник запропонував суму у розмірі 5 336 940,00, за яку погодиться надавати послуги до 31 грудня 2024 року..

За матеріалами ТВ Міг Южне