В понеділок 24 липня, в Южному в останню путь провели захисника України Артура Геннадійовича ПОМЕРАНЦЕВА. Церемонія пройшла біля памʼятника Захисникам Вітчизни.

Артур Геннадійович вступив до лав ЗСУ 10 квітня 2023 року, був сержантом Збройних сил України, сапером першого інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу другого механізованого батальйону військової частини А0536. 

Захищаючи свою родину, рідне місто і всю Україну, виконуючи бойове завдання Артур ПОМЕРАНЦЕВ отримав смертельні поранення поблизу населеного пункту Водяне, Донецької області. Попрощатися з героєм прийшли його рідні, близькі, колеги, побратими, представники міської ради та мешканці Южненської громади.

“Сьогодні ми ховаємо вже 26 жителя нашої громади. І в страшному сні ми не могли уявити, що на цій площі будемо прощатись із жителями громади, з військовими, героями. Я впевнений, що наші герої увійдуть в історію громади, історію міста навіки. І про них будуть памʼятати завжди”, – взяв слово міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ.

До 2013 року Артур Геннадійович ПОМЕРАНЦЕВ працював на ДП “МТП “Південний” змінним помічником капітана. 

“Він був насправді, справжній моряк, він був одним з найкращих штурманів нашого порту. А наш порт є дуже важким для праці, для проходу. Можна вважати, він був найкращим з когорти штурманів України. Дуже сумна звістка надійшла, ми втрачаємо моряків. Треба триматися, треба стиснути зуби і йти далі. Триматися до Перемоги. Артуре, повних вітрил тобі у кращому світі”, – сказав голова профспілки ДП “МТП “Південний” Сергій МАСЛОВ.

“Війна принесла чорну звістку і в мою родину також. Артур назавжди залишиться в наших серцях. Ми будемо памʼятати його як сильного, мужнього, доброго, завжди готового прийти на допомогу. Він був люблячим батьком, був найкращим братом і відданим другом. Ми пишаємось, Артуре, твоїм подвигом. Ти віддав своє життя за вільну Україну. Ти захищав кожного з нас: наших дітей та наших батьків. Земля тобі пухом”. 

Рідні Артура ПОМЕРАНЦЕВА розповіли Фокусу про те, що він був дуже винахідливою та товариською людину. Вигадував чудові розваги для дітей та дорослих. Був справжньою душею компанії із надзвичайно великим серцем. Був справжнім героєм.

Поховальна процесія рушила під звуки сирени повітряної тривоги. Артура ПОМЕРАНЦЕВА поховали на Южненському кладовищі, на місці для Захисників України. 

Дякуємо Артуру за його відданість Україні та захист кожного з нас. Герої не вмирають.

Нагадуємо, що в дні прощання з воїнами в Южненській громаді оголошують жалобу. Міська влада просить забезпечити приспущене Державних прапорів (або вивішування із траурною стрічкою). Також на знак скорботи сьогодні не має голосно звучати музика.