У Южному створено ініціативну групу для формування Громадської ради при виконкомі.

Про це повідомили на сайті Южненської міськради.

Громадська рада – консультативно-дорадчий орган, створений задля підвищення прозорості роботи виконавчих органів влади, а також консультацій із громадськістю та її залучення до місцевої політики.

В міськраді затвердили склад ініціативної групи. До неї увійшли представники громадських організацій, профспілок, волонтери та посадовці.

Як зазначено у дописі, орієнтовна дата установчих зборів, на яких буде сформовано Громадську раду, призначена на 14 травня о 10:00.

Як затвердила ініціативна група, до Громадської ради увійдуть 21 представник громадськості: представники ГО, профспілок, релігійних та благодійних організацій, ЗМІ.

Формуватимуть Раду шляхом рейтингового голосування серед присутніх. У випадку, якщо число присутніх бажаючих складатиме 21 особу, або менше, то голосування не проводитиметься.

Аби представникам організацій взяти участь в установчих зборах, необхідно подати заяву до ініціативної групи. Перелік документів зазначено на сайті ЮМР.

Дедлайн подачі документів – 15 квітня до 18:00.

Відповідальна особа за прийом документів – начальниця відділу з питань внутрішньої політики та звʼязків з громадськістю Вероніка КЛІМОВА.

Електрона адреса:
veroklima77@gmail.com,
номер телефону: (04842) 33003.