Рідні українських захисників вийшли на мирний пікет у Южному за демобілізацію через 18 місяців без рішення Ставки. Наше місто вже вчетверте підтримує цю всеукраїнську акцію.

Учасники мітингу вимагають від влади чітких термінів служби для військових, бо на їхню думку, це буде додатковою мотивацією для людей іти служити.

Організаторка мітингу Валентина зазначила, що вона постійно спілкується зі знайомими військовослужбовцями і вони дуже сподіваються на громадянське суспільство.

“Вони вірять у нас і ми маємо їх підтримати так, як вони підтримують нас. Вони чекають цього закону і дуже сподіваються на те, що ми чогось все-таки доб’ємося”, – наголосила Валентина.

Серед учасників пікету було багато тих, чиї рідні воюють із перших днів повномасштабного вторгнення. Мама одного з таких захисників, який перебуває на донецькому напрямку, розповіла, що за цей час синові дали лише одну десятиденну відпустку.

Організаторка мітингу закликала всіх підтримати цю ініціативу, бо мобілізація в країні триває і завтра на фронті може опинитися будь-який чоловік.

“Ми стоїмо тут не заради того, щоб хтось замінив мого чоловіка чи чийогось сина. Ми стоїмо тут за всіх, хто може опинитися на війні, і за розумні, зрозумілі терміни служби”, – резюмувала Валентина.

за матеріалами “Южненського телебачення”