У Палаці культури «Дружба» відбувся концерт майже усіх хореографічних колективів громади.

Загалом у Южненській громаді налічується близько 15 хореографічних колективів. На жаль, деякі з них не взяли участь у святковому заході через побоювання зі сторони батьків щодо безпеки під час великого скупчення людей.

Саме через велику кількість дітей та гостей концерт поділили на два блоки: шість та сім колективів. Як пояснила режисерка концерту Ольга ЛЕЩЕНКО, так вирішили вийти з ситуації через те, що лишень учасників колективів налічується близько 250, а саме таку кількість людей може вмістити укриття ПК. З розрахунком на те, що окрім безпосередніх учасників, присутні також глядачі, програму розділили.

«Ми вагалися до останнього. Але наприкінці березня в нас був Міжнародний день театру, де ми спробували такий формат, тобто обʼєднати усі колективи громади. Тому так само подумали, що і до Міжнародного дня танцю ми можемо зробити такий концерт. Колись, до війни, ми робили в концертній залі такі заходи. На жаль, зараз тільки в паркетній можемо»,— розповіла Ольга ЛЕЩЕНКО.

Колективи представили безліч хореографічних стилів: народна та сучасна хореографія, бальні танці, циркове мистецтво, дитяча хореографія.

Також, з нагоди свята Южненські хореографічні колективи нагородили дипломами. Їх отримали тренери, під час виходу вони станцювали разом зі своїми вихованцями.

Підтримати юних танцюристів прийшли їхні батьки, друзі та звичайні зацікавлені глядачі. Одна з найбільших «фан-баз» була у танцювальної студії «Світанок». Колектив наймолодших у громаді як за віком існування, так і за віком вихованців. У студії налічується 65 юних танцюристів. Колектив на концерті представила молодша група. Тренерка Анастасія ПІТУСЬ розповіла, що у малечі вже доволі гастрольне життя: вони їздять на конкурси та фестивалі, де посідають перші місця.

«У нас дуже багато друзів, які нас підтримують. Так само і інші колективи: колектив, в якому я навчалась, колектив, в якому я працювала в ПК, «Цвітень» підтримував мене. Дуже багато просто знайомих, і, звісно, батьки. Батьки – це наша найголовніша публіка. Вони завжди радіють кожному виступу, для нас це дуже важливо, бо живемо в такий час, що не знаємо буде цей виступ, або не буде»,— розповіла Анастасія ПІТУСЬ.