Неробочі протягом двох останніх тижнів світлофори на перехресті проспекту Григорівського десанту та вулиці Хіміків будуть замінені на нові. Про це заявив Южненський міський голова Володимир Новацький під час свого традиційного звернення на комунальному телеканалі 19 червня.  

Як пояснили ФОКУСУ в Управлінні житлово-комунального господарства, пристрої вийшли з ладу через несправність електронної системи, ситуація з якою погіршилась внаслідок відключень світла взимку. Обладнання, встановленe у пристрої, вже не підлягає ремонту у повному обсязі, адже через його вік [ред.: за словами Д.Любівого світлофори на цій ділянці оновлювали більше 15 років тому], не має аналогів. Наразі пристрої знаходиться на ремонті у Києві та мають повернутися на свої “робочі місця” протягом наступних кількох днів. Але, це тимчасове розв’язання проблеми. 

“Ми закупимо нове обладнання, новий блок управління. Він буде сучасний, буде простіший у технічному обслуговуванні за попередній і нам буде набагато легше з ним. Тому виділимо на сесії гроші, на придбання обладнання і поточний ремонт світлофора з заміною блоку управління”, – прокоментував заступник міського голови, начальник УЖКГ Дмитро ЛЮБІВИЙ. 

На придбання нового блоку управління для світлофорів попередньо планують закласти близько 100 тисяч гривень. Дата засідання сесії, на якому депутати погодять виділення коштів невідома. Але процедура може зайняти кілька місяців.