У Южному відбувся міський етап гри «Сокіл-Джура» – «Смуга перешкод».

Джури середньої та старшої вікової категорії на стадіоні Ліцею №1 показали свої спортивні здібності.

Смуга перешкод для старших джур складається з шести етапів: біг по купинам, долання перелазів, лабіринт, паралельна переправа, гусячий крок та перелаз через високу вежу. Середня вікова категорія вежу не долала.

Як пояснив начальник відділу спорту ЮМР Артем ЛУЦЬ, адміністрація вирішила залишити змагання середньої ланки без переказу через вежу заради безпеки молодших школярів.

Першість у обох вікових категоріях здобула Авторська школа Гузика. Ліцей №4 також показав однаковий результат: обидві ланки посіли другу сходинку у рейтингу. У старшій віковій категорії третє місце посіли учасники рою «Кіборги», Ліцею №1, а у середній – рій «Вільні чайки» Новобілярської гімназії.

Нагородження переможців у середній віковій групі продовжилось в укритті, адже одразу після завершення змагань у місті прозвучав сигнал повітряної тривоги.

Учасниці рою старшої ланки «Південний сокіл» Карина ДЕРКАЧ та Анастасія ГОЛУБКОВА розповіли, що кілька разів тренувались на стадіоні Ліцею №1, аби відточити свої навички на смузі перешкод.

«Результом ми дуже задоволені, у нас дуже класна команда. Загалом, не вперше беремо участь, з 2021 року. Та попри це, дуже хвилювались і продовжували готуватися»,— зазначають дівчата.

За результатами попередніх етапів, орієнтуванні на місцевості, історичному конкурсі «Відун», першість також тримають джури Ліцею №3.

«Ми дуже хочемо перемогти. Сподіваємось, що завтра і на стройовій посядемо перші місця. Дуже приємно бути першими, бути кращими за інших. Також хочеться поїхати на Всеукраїнський етап, цікаво побачити це, взяти участь»,— діляться учасники середньої вікової категорії рою «Козацька шабля» Ліцею №3, Валерія МЕЛЬНИЧЕНКО та Павло ДМИТРІЄВ.

У пʼятницю, 26 квітня, рої позмагаються у етапі гри «Ватра у колі друзів», де представлять свої театральні постановки. Останній етап відбудеться у вівторок, джури продемонструють свою вправність у стройовій підготовці.

Повний фоторепортаж дивіться на нашій сторінці у Фейсбуці.