Вчителька української мови та літератури школи Чорновола Ксенія ВОРОЖБИТ посіла четверте місце на другому обласному етапі Всеукраїнської конкурсу «Вчитель року 2024».

Про це пані Оксана повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Як розповіла “Фокусу” Ксенія ВОРОЖБИТ, у першому обласному етапі вона пройшла три випробування. У другому вчителі змагались у двох: урок та майстерка-вебінар.

Участь у конкурсі педагогиня взяла вперше.

«Мене вмовляли раніше, але я не була готова, а цього року я сама прийняла для себе рішення, що я хочу спробувати такий новий досвід. Як кажуть, там мене ще не було. І я вирішила спробувати. Тим більш у мене атестація цього року. Складно через те, що конкурс в онлайні, тому що має бути хороша технічна підтримка. Має бути ноутбук, який тебе знімає і паралельно камера, яка знімає твої руки та твій екран. Це для того, аби зберегти академічну доброчесність, тут нічого такого немає»,— розповіла Ксенія ВОРОЖБИТ.

фото: сторінка Ксенії Лукаш-Ворожбит у Facebook

У своєму дописі освітянка подякувала колегам та випускникам за віру та підтримку.

Нагадаємо, цього року Ксенія ВОРОЖБИТ стала стипендіаткою Южненської міської ради за наукові здобутки її вихованців у гуртку Малої академії наук у секції української мови та літератури, який очолює педагогиня.