19 квітня російська окупаційна армія вчергове атакувала Одещину балістичними ракетами. Сталося пошкодження припортової інфраструктури. Постраждав чоловік – з осколковим пораненням його госпіталізовано.

Під час свойого виступу на позачерговому засіданні Ради Україна – НАТО президент Зеленський зазначив, ворог влучив у порт “Південний”. Він заявив, що кілька ракет влучили, зокрема, в сінгапурські портові споруди. Удар знищив аграрну продукцію, яка призначалася для країн Азії та Африки.

У Міністерстві відновлення України у свою чергу додають, що сьогодні сталася чергова спроба Росії знищити портову інфраструктуру та зупинити експорт агропродукції.

“Ракетний удар зруйнував ємності з агропродукцією, яка мала йти на експорт до країн Азії та Африки.  Атаковані два термінали в порту “Південний”, які спеціалізуються на перевалці агропродукції. Один з терміналів належить всесвітньо відомій сінгапурській компанії “Дельта Вілмар”, яка працює в Україні з 2004 року та володіє також кількома заводами з переробки агропродукції. Це понад 300 млн доларів інвестицій та майже 1000 робочих місць”, – наголошують у міністерстві.

У Міністерстві додають, що загарбницька армія РФ здійснила 39 атаку по об’єктах портової інфраструктури Одеській області. Вже пошкоджено та частково знищено 215 об’єктів, 153 транспортних засоби, 8 цивільних суден, постраждало 26 цивільних осіб.