В Адміністрації морського порту Південний відзначили професійне свято нагородженням працівників. Про це повідомили на офіційній сторінці філії. Урочистий захід з нагоди Дня працівників морського та річкового флоту України відбувся 30 червня.

“До колективу звернувся начальник Адміністрації морського порту Південний Олександр БАСЮК, зазначивши, що морегосподарський комплекс завжди був ключовою ланкою у розвитку економіки країни, а портовики — відданими, професійними та надійними опорами держави. Керівник наголосив, що сьогодні працівники портової галузі не тільки керують операційними процесами, забезпечують безпеку судноплавства, дотримуються міжнародних норм та правил. Багато з них наближають Перемогу Україну зі зброєю в руках на передовій, захищають свободу, незалежність та суверенітет Батьківщини”, – написано в повідомленні.

За особисті трудові досягнення у професійній діяльності під час виконання службових завдань, сумлінне ставлення до посадових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята були нагороджені кращі працівники філії.

Почесною грамотою Адміністрації морських портів України:

Юлія КУЧМІЙ, економіст розрахункового центру Адміністрації морського порту

Південний.

Почесною грамотою Одеської районної військової адміністрації:

Дмитро КАРАМАН, заступник начальника філії з технічних питань та розвитку;
Аркадій КРЯЖЕВСЬКИЙ, слюсар-сантехнік служби енергозабезпечення Адміністрації морського порту Південний;
Олександр ГОВОРОВ, капітан плавскладу Екіпажу суден № 2 (нсз “Еколог”, нсз, б “Сі Ант”, р/к “Бриз”, снн “Одессос”) портового флоту Адміністрації морського порту Південний.

Подяку Голови Адміністрації морських портів України було оголошено:

Андрію ГЛУЩЕНКУ, змінному механіку (судновому) портового флоту Адміністрації морського порту Південний;
Станіславу МЕДВЕДЄВУ, заступнику головного енергетика Адміністрації морського порту Південний.