Фото: Vista

В Одесі можуть відкрити деякі пляжі з можливістю купатися в морі. Мова йде про ділянку від Ланжерона до 16 станції Фонтану, – повідомив 24 травня голова Одеської РВА Юрій Крук.

Сьогодні разом з командувачем ОУВ “Дунай” він видав наказ про підготовку часткового доступу до узбережжя Чорного моря у межах міста Одеса. Документ визначає, яких саме заходів необхідно вжити, щоб той чи інший пляж змогли відкрити. При цьому остаточне рішення про відкриття пляжів в Одесі — за головою області та військовими.

“Після проведення, спеціально створеною комісією від Одеської міської ради, перевірки щодо виконання умов наказу, відповідні акти, до 5 червня, будуть подані до Одеської обласної військової адміністрації. Остаточне рішення буде прийнято Начальником Одеської ОВА та ОСУВ “Одеса”, згідно з яким і буде внесено зміни у попередній минулорічний наказ, щодо роботи пляжів” — зазначено у повідомленні від голови Одеської РВА Юрія Крука.

Напередодні, цього ж дня міський голова Чорноморська розповів, що у цьому місті на вимогу військових купання в морі залишається забороненим.

Южненський міський голова повідомив, що у нашій громаді пляжний сезон відкриватися не буде ще у своєму відеозверненні 24 квітня.