Керівництво Одеської обласної прокуратури повідомило про підозру голові однієї з сільрад Білгород-Дністровського району за фактом заволодіння земельною ділянкою на узбережжі Дністровського лиману та спробі її легалізації.

Як повідомляють у прокуратурі, голова сільради розробив злочину схему із заволодіння землею комунальної власності під виглядом її безоплатної приватизації.

Схема полягала у використанні завідомо недостовірних документів про нібито наявність на ділянці будівлі, що дає формальне право для її приватизації підконтрольній особі, з подальшою видачою рішення сільради про передачу землі у власність.

У такий спосіб підозрюваний заволодів правами на 0,25 га землі на узбережжі Дністровського лиману та планував її продаж за 12 тисяч доларів США приватному підприємцю. Він забезпечив укладання попереднього договору купівлі-продажу між підконтрольною особою і покупцем та одержав 3000 доларів США авансу.
Проте завершити злочинний план з продажу ділянки керівнику завадили правоохоронці.
Наразі до суду скеровані клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

За даними “Уніан”, мова про голову Мологівської сільської ради Білгород-Дністровського району Олега НІМАЧУКА. Затримання сталося прямо під час наради робочої групи “Прозорість і підзвітність” при Одеській ОВА.