Навчання з ліквідації надзвичайної події – гасіння пожежі, яка виникла в результаті обстрілу, пройшли на території морського порту Південний.

В тренуваннях взяв участь загін пожежної безпеки порту, представники органів місцевого самоврядування міста Южне, рятувальники та лікарі швидкої допомоги.

Після оголошення про надзвичайну ситуацію спецтехніка за кілька секунд була на місці. Лікарі надавали реанімаційну допомогу постраждалим, пожежники – боролися з умовним вогнем. Електрики вимкнули електропостачання.

Гасіння таких масштабних пожеж починається з локалізації та обмеження розповсюдження вогню на сусідні об’єкти. Це і зробили співробітники порту, які першими прибули на місце. З трьох сторін вони відсікли палаючий резервуар і забезпечили захист сусідніх конструкцій.

Після цього підрозділи ДСНС провели пінну атаку для гасіння пожежі.

Під час навчань були визначені найбільш ефективні методи гасіння в залежності від типу пожежі та джерела загоряння.

У пресслужбі порту підкреслили, що такі тренування дають змогу працівникам навчитися ефективно реагувати на виникнення пожежі, швидко та організовано евакуювати людей, виявити та усунути джерело загоряння, надати необхідну медичну допомогу.