Сьогодні, 8 травня у День пам’яті та примирення в Южному мав відбутися мітинг. Захід було заплановано на 12-ту годину. Але саме перед його початком пролунав сигнал повітряної тривоги. Тож присутніх повідомили про скасування мітингу та запросили покласти квіти до стели Захисникам Вітчизни.

Творчі працівники палацу підготували театралізовану програму та попри те, що концерт не вдалося презентувати на площі Перемоги, южненці зможуть його побачити. Концертну програму зафільмували у великій залі Палацу культури «Дружба». Відео днями з’явиться на сторінках закладу в соціальних мережах.

Альтернативний варіант порадував творчих працівників, розповіла режисерка
Вероніка Дарієнко: «Це неймовірно ностальгічні почуття, коли ти маєш змогу вийти на сцену великої концертної зали. Адже з початком карантину, а потім і війни ми не проводили тут заходи. На жаль, довелось скоротити програму, а один номер випав, бо у нас є студенти, які підлаштовували свої заняття саме для заходу, який мав відбутися о дванадцятій годині».

В Южненській громаді залишилося 3 ветерани та учасники бойових дій Другої світової війни Емельянов Михайло Федорович, Бідний Григорій Юхимович, Скорощока Петро Авксентійович та блокадниця Ленінграду Воронкова Зинаїда Анатоліївна.