Южненська громада вдруге за останній тиждень втратила Героя. Сьогодні, 29 червня, біля памʼятника Захисникам Вітчизни, відбулось прощання із Захисником України, мешканцем Южного, КРИВЕНКОМ Павлом Анатолійовичем. 

Павло Анатолійович загинув 21 червня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі міста Марʼїнка Донецької області. Йому був 41 рік.

Павло КРИВЕНКО проходив військову службу стрільцем-снайпером першого десантно-штурмового батальйону військової частини А0224, він був призваний 26 квітня 2023 року. У мирний час працював на підприємстві “Дельта Вілмар”.  Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, побратими, колеги, представники міської влади.

“Під час війни ми поховали 25 воїнів нашої громади. Важко навіть говорити про такі цифри, але це факт, це життя… Хочу подякувати мамі, рідним, за те, що виховали такого Героя. Павло не ховався, він по призову пішов, взяв зброю у руки та пішов захищати Батьківщину, Україну, кожного з нас. Якби не було таких Героїв, ми б зараз тут не стояли, не працювали, у нас були б зовсім інші проблеми. Слава Героям, Слава Павлу, Слава Україні”, – взяв прощальне слово міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ.

Попрощатися з Павлом і висловити свою скорботу прийшла Надія ГУЗИК, директорка Ліцею № 3, школи, у якій навчався воїн:

“Коли мені зателефонували і сказали, що загинув Павло, я миттєво згадала обличчя цього хлопчика. Таке усміхнене, таке добре… Коли у 1999 році на сцені Палацу культури “Дружба” він отримував атестат з рук Миколи Петровича, нікому з нас не спало на думку, що через 23 роки цей хлопчик покаже нам приклад мужності, що він доведе слова “Любити Україну, захищати Україну”. Це не просто пусті звуки, це — сенс його життя. І він віддав це життя за нас, за наших дітей, наших онуків”.

“Із Пашею ми знайомі близько пʼятнадцяти років, разом працювали на ОПЗ, а потім майже одночасно перейшли на підприємство “М.В. Карго”. Дуже шкода, що загинула така людина. Він був добрим, світлим, завжди такий привітний… Досі не можу повірити, що його більше нема. Запамʼятаю його таким самим усміхненим, світлим, просто людиною, з якою можна було посидіти, поспілкуватися на будь-які теми. Паша дуже часто розповідав про свою доньку Аню, показував фотографії з випускного, казав, як пишається нею, що вона така самостійна. Було видно, що він її дуже сильно любив. Хай йому буде вічний спокій та Царство Небесне”, – поділилася колега Павла, Наталя ДЯК.

Після поминальної літургії, поховальна процесія рушила містом. Павла КРИВЕНКА поховали на Южненському кладовищі. Вічна Слава Герою!