Вдень, 20 липня, біля Южного міського суду працівники знайшли хижого птаха. Ідентифікували його як яструба. Співробітниця суду Світлана БОЗБЕЙ розповіла Фокусу, що, ймовірно, птах постраждав від котів чи собак. У нього було пошкоджене крило.

Після знахідки співробітники відвезли птаха до ветеринара, де йому обробили рану. У себе лікарі залишити яструба не можуть, адже кількість котів у ветклініці не дозволяє мати такого сусіда. Тож,  наразі крилатий перебуває у суді під опікою працівників. Від стресу яструб зовсім мало їсть.

Яструб невеликого розміру, вміщується у коробку для паперу А4, коричневого забарвлення. Також символічно, що дзьоб птаха забарвлений у синій та жовтий кольори. 

Зараз працівники суду шукають людину, яка зможе допомогти яструбу вижити. Заклад працює до 17:00, після цього птах може залишитись на вулиці. Станом на зараз, він не робив спроб літати. Співробітники суду шукають когось, хто, за можливості, буде їхати в Одесу та зможе влаштувати пернатого до зоопарку або залишити у себе в приватному будинку. Харчується птах мʼясом або мишами.

Бажаючих допомогти, просять звернутися телефоном: +380974996519, Наталя.