Сьогодні, 17 липня, біля памʼятника Захисникам Вітчизни відбулось прощання із захисником України Віктором Олександровичем ШУЛЕШКО.

Віктор ШУЛЕШКО народився 2 березня 1995 року. Був молодшим сержантом Збройних сил України, командиром пʼятого відділення зенітно-ракетного взводу другого парашутного-десантного батальйону. Чоловік доєднався до лав ЗСУ 5 липня 2022 року. 

Віктор Олександрович ШУЛЕШКО віддав своє життя в бою за Україну поблизу н.п. Кармазинівка Луганської області 10 липня 2023 року. Попрощатися з Героєм прийшли рідні, друзі, побратими, представники місцевого самоуправління та вдячні містяни. 

“Сьогодні наша громада, на жаль, не вперше прощається з молодим захисником, дуже молодим… Всі плани його були ще попереду, але, на жаль, наш страшний сусід не дав їм здійснитися. Ми дякуємо Віктору за самовідданість, за героїзм, за те, що сьогодні ми з вами могли прокинутись і зустріти цей ранок. Ми дякуємо родині за те, що у вас був Віктор. Ми дуже сподіваємось, що таких трагедій більше не буде, але війна триває. Сьогодні ми також дякуємо усім воїнам, які знаходяться на передовій”, – взяла слово заступниця міського голови, начальниця управління освіти Олена БАРАНЕЦЬКА.

Нагадаємо, що у дні прощання із захисниками у громаді оголошується жалоба: мешканців просять приспускати прапори, не вмикати голосно музику та зупиняти рух під час процесії. 

Редакція ФОКУСА висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким справжнього героя України Віктора ШУЛЕШКА.