У Палаці культури «Дружба» відбувся концерт з нагоди Дня матері.

Заздалегідь було анонсовано, що захід буде проведено у арт-дворику ПК, та через погодні умови його було перенесено до малої зали. Крім цього, проведенню концерту могли завадити і повітряні тривоги, які, протягом години до заходу, пролунали тричі.

Та, схоже, фортуна була на стороні творчих працівників ПК, тож концерт таки розпочався вчасно. Свої номери представили хореографічні та вокальні колективи.

«Родзвинкою» вечора став виступ южненської поетеси Олени САМУНЬ. Окрім того, що пані Олена представила свої вірші, особливою гостею вона стала і через те, що має статус «Мати-героїня». Олена САМУНЬ народила та виховує пʼятьох дітей.

Нещодавно Олена САМУНЬ видала свою першу збірку «Відблиски». На заході поетеса прочитала декілька своїх віршів, присвячених матері.

«У збірку я включила три розділи: християнська лірика, бо я віруюча людина, пейзажна лірика і роздуми про життя, десь про журбу, про якийсь вихід, який в нас завжди є, коли ми віримо у щось світле. «Безнадійних ситуацій нема» — це мій девіз життя»,— розповідає Олена САМУНЬ.

Режисерка заходу Ольга ЛЕЩЕНКО розповіла, що творчі колективи люблять свято Матерів, адже майже кожен має репертуар повʼязаний із найріднішою людиною. На концерті також згадали Мати-Україну та хвилиною повчання вшанували памʼять її полеглих доньок і синів:

«Ми не можемо оминути таку тему, адже дуже багато матерів втратили своїх дітей на війні. І це така щемлива тема, про неї є багато пісень. Це розриває душу. Звісно, ми співчуваємо і говоримо про це. Хотілось ще раз підкреслити цю жертовність, що матері віддають найдорожче – своїх дітей».

Не дивлячись на те, що День матері в Україні почали відзначати не так давно, свято стало улюбленим серед містян.