У Ліцеї №1 розпочинається благодійний проєкт Football for future, що буде реалізований Shakhtar Social спільно із UEFA Foundation for Children. 

Як розповіла Фокус директорка Ліцею Ольга Книшук, один зі шкільних викладачів фізичної культури – Денис Кондратюк співпрацює з фондом Schakhtar Social і саме він запропонував керівництву закладу взяти участь у програмі.

 Ціль проєкту — дати можливість займатись спортом усім охочим дітям, які через фінансовий стан не можуть дозволити собі оплачувані заняття з футболу.

Програма передбачає фінансування занять футболом чотирьох груп по 20 школярів у кожній. Вона розрахована на дітей зі статусом ВПО, з малозабезпечених сімей, а також для усіх охочих учнів Ліцею №1 віком від 7 до 15 років. Майбутній тренер гуртка Денис Кондратюк зазначив, якщо із вказаних категорій не збереться займатися 80 охочих, то набір буде оголошено додатково для усіх дітей з Южненської громади.

Реєстрація вже почалась.Заняття доступні за двох умов: дитина має надати довідку про дозвіл від сімейного лікаря на заняття спортом та наявність взуття на плоскій підошві.

Реєстрація телефонами:
+38 068 545 29 77 – Кондратюк Денис Олегович
+38 063 698 45 56 – Микосянчик Яна Віталіївна 

Заняття планують розпочати на літніх канікулах за графіком 2-3 рази на тиждень по одній годині на стадіоні Ліцею №1.

Також наразі стадіон відкритий для відвідувачів за графіком: 6:00-8:00 зранку та 18:00-20:00 ввечері. Директорка школи Ольга Книшук зазначила, що на літній період графік буде переглянутий і стадіон стане більш доступним для мешканців та гостей міста.