В Україні запустили проєкт з пошуку вакансій у сфері відбудови.

Про це повідомляє Міністерство відновлення.

«Робота та відновлення» – новий проєкт, створений спільно Міністерством відбудови разом з Державним агентством відновлення, АТ «Укрпошта» та АТ«Укрзалізниця», за підтримки громадської спілки «Українська інфраструктурна асоціація», а також порталу robota.ua. У рамках проєкту можна знайти вакансії у транспортній галузі, галузі звʼязку, будівництва та у сфері відбудови в цілому.

У рамках проєкту створений вебсайт, який відображає перелік пропозицій і посад від роботодавців, залучених у відновлення регіонів, територій та інфраструктури, в тому числі тих, що містять можливості для безплатного навчання, перекваліфікації та/або проживання, що особливо важливо для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Наразі на вебсайті представлено більше тисячі актуальних вакансій, які постійно оновлюються.

«Цей проєкт допоможе забезпечити роботою українців, в тому числі тих, які були змушені залишити свої домівки. А також підсилити кадровий потенціал підприємств інфраструктури та сфери відновлення в цілому», — зазначив Віце-премʼєр-міністр з відновлення, Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

А також, портал robota.ua за ініціативи Міністерства відновлення провів опитування щодо викликів у працевлаштуванні вимушено переміщених осіб. Переважна більшість опитаних (56,2%) наразі не мають роботи і активно її шукають. При цьому чверть респондентів (26,2%) хоча і працевлаштовані, але шукають краще місце роботи. Більш ніж половина опитаних (64,4%) шукають повну зайнятість, а неповна зайнятість або фриланс цікавить 39% та 16,5% опитаних відповідно.