У палаці культури «Дружба» відбувся дитячий пізнавально-розважальний захід з нагоди Великодня «Великодні гаївки».

Від традиційних гаївок цьогоріч відмовились через заборону проводити заходи на вулиці. Тож творчі працівники ПК вирішили провести Великодні заходи у самому закладі.

Для дітей влаштували справжнє Великоднє свято. Малечу розважили під час ігор та вікторини, а також для них виступили творчі колективи ПК «Дружба».

«Мене емоції, як завжди переповнюють, бо я дуже люблю дітей. І не дивлячись на те, що їх було мало, думаю, вони бачили, що я віддаюсь повністю. Тому що я завжди чекаю цих зустрічей, люблю діточок, хочеться аби вони побільше розважались. І в першу чергу дітям треба інформацію якусь донести. От «Великодні гаївки», вони ж направленні саме на пізнавання того, як святкували наші діди-прадіди. Я сподіваюсь, десь там їм відкладається ця інформація, можливо, зерно якесь буде посіяне»,— розповіла режисерка заходу Альона НАЗАРУК.

Невелику кількість маленьких глядачів режисерка повʼязує із тим, що всього за півгодини до заходу закінчилась повітряна тривога. Тож, ймовірно, батьки малечі побоялись залишати дітей у скупченні людей.

Без подарунків також ніхто не пішов. Як розповіла Альона НАЗАРУК, окрім подарунків, які до свята надало управління культури ЮМР, вона також «припасла» деякі зі свята Масляної, яке не відбулось через ворожі обстріли. Тож усі учасники заходу отримали солодкі або мʼякі презенти.